O co jde?

Vítám vás na mém webu! Jmenuji se Barbora a letos mi bude 25 let.

Pocházím z Prahy a v současné době se věnuji studiu, finančnímu controllingu a stylingu.

img_6512

Tak to by stručně úvodem stačilo a nyní k věci!

Móda se stala mým koníčkem, a proto jsem se rozhodla pomáhat těm z vás, které o nějakou pomoc budou stát. Zajdeme si společně na nákupy, já se stanu na pár hodin váší osobní stylistkou a pořádně si to užijeme. Budu tak mít radost nejenom já, ale hlavně vy. To je mým cílem.

A jak to celé funguje?

  1. Začneme tím, že mě kontaktujete. Potřebuji vědět něco o vás, čím se živíte, jaký je váš životní styl, jaké máte koníčky a další informace, které vytvoří náš odrazový můstek.
  2. Popíšete mi, o co půjde. Například nákupy nějakého speciálního outfitu na večeři s přáteli, s manželem, firemní večírek, příprava šatníku na nové roční období nebo vás prostě už jen nebaví co máte ve skříni, no tak ji společně obnovíme!
  3. Následuje schůzka. Sejdeme se tam, kde nám to bude oběma vyhovovat (Praha) a pustíme se do samotného nakupování. Nákupy mohou trvat 2 hodiny, 3 hodiny, a to buď v jeden den nebo schůzek může být i více. Záleží pouze na tom, co sháníme a na vašem elánu. Nákupy musí být vždy příjemné, zábavné a takové také budou!

Pokud vás bude cokoliv zajímat, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na brzké setkání.

Mějte se krásně

B.