Letní must have

Ahojkyyyyy!!!!

Zase po nějaké delší době se hlásím s novým článkem! Neuvěřitelné 😀 . Poslední dobou jsem měla čas vám sem dávat jen fotky z focení. Bylo toho teď hodně, i v práci i ve škole a pořád toho hodně je, a proto si jakékoliv volné chvilky a možnosti někam vyjet moc vážím. Minulý týden jsme se vrátili z dovolené ze Slovinska, ta země je naprosto úžasná, a proto vám o ní napíšu v příštím článku 🙂

Nicméně co já na tyhle výletíky a cestování balím do kufru nejčastěji jsou šaty. Tyhle jsem vám chtěla ukázat, protože jsem si je objednala ze svého oblíbeného answear, kde hledám jako první, pokud sháním něco konkrétního.

Když objednávám oblečení online, volím takové věci, u kterých je co nejvyšší pravděpodobnost, že budou sedět. Nejčastěji objednávám doplňky, kabelky, šperky a z oblečení topy, halenky a šaty. U těchto kousků, pokud vám oblečení vaší velikosti standardně v obchodech sedí, neriskujete, že vám bude těsné nebo v něm budete plavat.

Já tentokrát zvolila šaty, protože co jiného je před létem potřeba? Koupě různých druhů šatů je v létě skvělá investice, protože je ráno čapnete a jdete. Nebudete muset vymýšlet složité kombinace s čím je obléci. Sáhnete po jednom kousku a budete připraveny vyrazit do světa. Pokud zvolíte kvalitní materiál a správný střih, budete se v nich cítit pohodlně a automaticky uvolněně a žensky. Jestliže zvolíte nějaké barevnější nebo se vzorem květin, hned z vás šaty, ať už chcete nebo nechcete 😀  , udělají romantické duše.

Já si tentokrát pořídila takové šaty, které jsou lehoučké a bude v nich v létě naprosto fantasticky, a dokonce si budu moci dát tolik zmrzliny, kolik jen budu chtít…protože tady…tady v těch šatech to nikdo nepozná. 😀

Mějte se krásně a užívejte si léta co to jen jde 🙂

img_0894

img_0900

snapseed  snapseed-4

2

img_0779-2  img_0739

1

img_1005 3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *