Styling a šaty od jara až do zimy

Zimu mám ráda, ne ale v Praze. Pouze na horách má své kouzlo. Hezky v obklopení hromadou sněhu.

Nejlépe v Alpách. Vlastně teď zrovna jsem v Rakousku, v Zell am See, sedím v krásným srubu na svahu uprostřed sjezdovek, v křesílku, na stolečku naproti mně stojí cappuccino a já se dívám na plápolající oheň v krbu. Taky tak milujete krby? Jednou si pořídím byt v činžáku s vysokými stropy, na kterých se budou krásně vyjímat skleněné lustry. Naproti sametové pohovce bude v obýváku stát krb. Ha, jsem se trochu zasnila. Dnes je totiž hrozná mlha, a tak jsem se od kluků na chvíli odpojila a posadila se do tepla. Už jsem nic pěkně dlouho nenapsala, tady by se psalo krásně, i když já v Iphonu v Pages to mám dnes trošku ztížené, ale vůbec mi to nevadí, protože je mi tu krásně. Vlastně venku stojí vířivka, asi tu už zůstanu navždycky, vždycky bych si do ní vzala Bombardino (sice ho tu nemají, ale nevadí, klidně bych si pro něj do Itálie dojela) a přemýšlela si o svých hezkých i nehezkých momentech. Pořídila bych si spřežení Husky, které by mě vozilo dolů do města nakupovat :-D. Sice tu jsou převážně jen Intersporty, ale i tam bych si našla své :-D.

Ach jo, to jsem se nechala zdejší atmosférou trochu unést. Do Prahy se netěším, protože tam stojí počasí za starou belu. Kdo hlasuje pro změnu ročního období na jaro? Už se těším až odhodím všechny ty vrstvy a obléknu jen dvě. Jaro miluju, přehodím bundičku nebo sáčko a nějaký basic tričko. Už teď v obchodech po takových věcech pokukuju a obchody jsou plný krásných šatů, které se dají skvěle zkombinovat jak na jaro, tak na léto, na podzim, ale pozor, i na zimu! Proč se neobléct do květinového vzoru už nyní?

img_3654wtex1t            img_3654wtex2

Pro inspiraci vám tu dávám fotky z našeho focení v botanické zahradě. Měla jsem jasnou představu šatů, které modelce obléknout a vůbec nebyl problém je sehnat. To mě svedlo k myšlence nákupu květinových šatů už teď. A proč ne?

img_3160

Adélce jsem oblékla i kimono, které, ačkoliv si většina z nás spojí s létem, může krásně sloužit už nyní. A jak? No to je přeci jednoduché! Oblékněte ho místo svetříku nebo sáčka! Nebo si pod něj oblečte tenký rolák a uvidíte jaká to bude bomba!

img_3654           img_3663

img_3552           img_3694

Mám tu pro vás tedy pár tipů, kam pro šaty zajít a rozhodně neprohloupíte, protože na jaře budou ceny dvojnásobné a my ženy jsme přeci spořivé, že ano?

A teď už hurá na ty šaty. Všude najdete odkazy, kde je zakoupit a pro milovníky nákupů z domova tu mám úžasnou stránku – Answear, kde najdete všecičko pohromadě.

collage_fotor1  Zara 

Answear

collage_fotor2

Answear

Answear

collage_fotor3

Answear

Mango

Orsay

collage_fotor4

Answear

Answear

Mango

collage_fotor5

Answear

Velké díky za spolupráci patří:

C&A

Orsay

a celému týmu:

Foto: Filip Hlad

Muah: Zdenča Konopásková

Modelka: Adéla Kadlecová

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *