Silvestrovské outfity a focení pro magazín

Vítám vás u nového článku 🙂

Musím říct, že skládat silvestrovské outfity mě moc bavilo. Normálně jsem zastáncem jednoduchosti, ale Silvestr, to je docela něco jiného. Dovolené je úplně vše. Šperky moc nenosím, nejraději mám hodinky, bez těch nedám ani ránu, a úplně jednoduché náušničky. Takové ty třpytivé věci pro mě moc nejsou, i když vím, že holky mívají obří sbírky všeho, co se leskne 😀 . Ale Silvestr! To je zkrátka všechno dovoleno a rozhodně neplatí pravidlo, že méně je více. Naopak!

Byla jsem součástí silvestrovského focení pro magazín InConceptkde jsme se stylistkou oblékaly modelky a modely pro silvestrovský speciál. Přidávám vám fotky do článku, abyste se jimi mohli také inspirovat 🙂 .

img_9278rr

img_9840r                           img_8586r

img_9053r

img_9194r                            img_9145r

Foto: Lucie Kroupová, Styling: Kateřina Bahnová, MUA: Anděla Bursová, Modelky: Anna, Caroline, Vanessa, Modelové: Jan Vurm, Erik Kutcher, Henrique Pinto, Supervize: Nikol Pavlíčková

Sestavila jsem vám pro inspiraci čtyři outfity. První outfit je takový, řekla bych, silvestrovsky typický. Samet je letos velmi oblíbený materiál a v kombinaci s vínovou na šatech je úplně nádherný. Třpytivé lodičky a kabelka, k tomu není co dodat, není to boží?

Přesouváme se na outfit č. dva. To je můj favorit, něco naprosto neobyčejného a originálního. Já jsem se s ním vyřádila a kdybych ho měla v šatníku tak si ho na silvestrovský večer bez váhání obleču.

Třetí outfit je inspirovaný jednou slečnou, kterou jsem asi před půl rokem viděla v klubu. Představuje eleganci, dámu, ale zároveň působí tak, aby zaujal.

Poslední outfit bych oblékla Blair z Gossip Girl :-D. Asi jsem trochu poznamenaná tím, že jsem minulý týden dokoukala znovu všechny série 😀 . Nicméně ta sukně, ty boty. Krása.

Který outfit bystena silvestrovskou noc oblékly vy?

snimek-obrazovky-2017-12-23-v-17-12-55

snimek-obrazovky-2017-12-23-v-17-11-06

snimek-obrazovky-2017-12-23-v-17-11-41

snimek-obrazovky-2017-12-23-v-17-13-34

A to je už pro dnešek vše. Doufám, že se vám fotky z focení i fotky mnou sestavených outfitů líbí. Přeji vám, aby se i vám podařil takový, v kterém se budete cítit dobře a užijte si silvestrovskou noc!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *