Péřová bunda, ano či ne?

Jak už sám název článku napovídá, dnes se tu trochu pobavíme o péřových bundách. Setkávám se s různými názory. Někdo je miluje, někdo je nenávidí. Jaký máte názor vy?

Je pravda, že s péřovou bundou vypadáte, jako byste měli o pár kilo více a můžete působit trochu jako medvídě, mamut, Děda Mráz :-D, ale podle mě je to o výběru, o střihu, o kvalitě, o barvě.

Hlavním kladem péřových bund a kabátů je samozřejmě to teplíčko a tomu já na podzim a v zimě dávám jednoznačně přednost 😀 .

Často si dámy, které mají elegantní styl, myslí, že si péřovou bundu nemohou obléci, že už by byly moc sportovní a vyšly by ze své komfortní zóny. Já si to ale nemyslím. Dnes už v obchodech najdete oblečení spousty stylů a když si představíte péřovou bundu nemusí to nutně znamenat takovou tu velkou bundu na lyže. Dnes už se dělají tak krásné péřové kabáty a pokud zvolíte černý nebo béžový můžete stále vypadat krásně elegantně. V kombinaci s ozdobných páskem s nějakou velkou sponou, která zvýrazní váš pas, budete stále vypadat skvěle.

Já jsem tentokrát vyrazila do ulic čistě sportovně. Tahle červená bundička je výrazná sama o sobě a hrozně mě baví. Kdyby tu byl ještě někdo, kdo neslyšel, že obrovským trendem tohoto podzimu je červená barva, tak to tu pro jistotu zopakuji :-D. Klidně byste pod ní mohli mít jednoduchý černý svetr, džíny a nebude to nuda.

Já outfit pojala trochu hravěji a po dlouhé době jsem zvolila čapku. Těch se určitě v chladnějších měsících nebojte. Nosí se všechno. Od kulichů až po francouzské baretky a outfit zase pozvednete trošku výše.

Tak co říkáte na péřové bundy nyní? Pokud jste je na začátku článku nesnášeli, je tomu tak stále? 😀 Já doufám, že ne a letos budeme všichni v teple 😀

A co říkáte na můj outfit? Všechny kousky můžete zakoupit na Rebella.cz

dsc_2628

dsc_2633                         dsc_2635

dsc_2609_pp

dsc_2630

Bunda, svetr, čepice – Rebella / Kalhoty – Only / Tenisky – Converse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *