Černé šaty – základ šatníku

Zdravím všechny s opět opožděným článečkem 🙂

Já už se asi nepolepším, ale všechno je nějak moc hektické. Polovina semestru, co vám budu povídat, už jsem si zvykla na to, že nemám žádné volno a víkendy trávím v učícím kroužku s mými kamarády nad neskutečnou problematikou konsolidovných účetních závěrek 😀 Fuj, pryč od tohoto tématu.

Třeba teď už ležím v pelechu, před minutkou jsou odložila učivo, odepsala na soukromé emaily a mhouřím očíčka nad tímto článkem. Vzbuď se Báro!

Mám tu pro vás dnes téma, které by snad bylo hřích nezmínit na módním blogu. A jak už fotky, a sám název, napovídá, půjde o černé šaty.

dsc_2672

Černé šaty jsou úplným základem šatníku, klasika, na kterou by žádná z vás neměla zapomenout. Vždy zachrání jakoukoliv situaci. Jsou tu pro vás, pokud nevíte, co si obléci a nemusíte se vůbec bát, že si někdo všimne, že jste je na sobě měly předevčírem. A to z jednoho jednoduchého důvodu, který se nazývá – kdo ví? 😀 – kombinování. Černé šaty můžete jednoduše kombinovat s čímkoliv, tenisky, letní sandálky, lodičky, zimní kozačky…a k tomu svetry, saka, kožené bundy, kabáty, šátky, pásky…Zkrátka a dobře vykouzlíte jakýkoliv outfit ať už půjde o pracovní schůzku, den ve škole, kávu s kamarádkou, párty, divadlo, a nebo třeba galavečer, proč ne, stačí zvolit vhodné doplňky.

Takovéto šaty jsou v šatníku povinností a já jsem jich pro vás vybrala pár pro inspiraci (včetně odkazů, kde je zakoupit).

Tak se mějte krásně a budu se na vás těšit zase příště 🙂 .

 dsc_2693              dsc_2705

Černé šaty – Answear / Kožená bunda –  Zara / Kozačky – Aldo shoes / Kabelka – Noire

                   collage_fotor_fotor

1, 2, 3, 4

Děkuji za spolupráci Michalovi Kostkovi a Answear.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *