Co obléct na podzim?

Krásnou středu všem!

Dneska byl úplně překrásný den a čekají nás další takové 🙂 . Zítra je navíc státní svátek a v této kombinaci snad musí mít každý dobrou náladu 🙂 . Alespoň na mě to tak funguje 😀 .

A já mám pro vás dnes pár tipů, co ať už ve slunečných nebo v zamračených podzimních dnech obléci.

Snažila jsem se vybírat cenově dostupné věci a ke všemu máte pod obrázkem odkazy. Tak snad vás budu trochu inspirovat 🙂 .

snimek-obrazovky-2017-09-27-v-14-21-54

Kožená bunda/Šaty/Kabelka/Boty/Pásek

První outfit ve mě evokuje mládí, pohodlí a styl. Když si obléknu něco romantického, v tomto případě myslím šaty, mám potřebuju to něčím utlumit a udělat stylovější. Tady v tom případě to jsou boty. Outfit ozvláštní, navíc letos jsem velmi trendy. Chápu ale, že se nemusím trefit každému do vkusu 😀 , proto jako alternativu si můžete obléci vysoké kozačky nad kolena, které už nějaký ten rok jsou v módě, a ještě chvíli budou. A navíc vás ještě k tomu zahřejí 🙂 .

Takhle oblečená bych šla třeba s kamarádkou ven nebo i do školy. To bych ale potom kabelku vyměnila za nějakou větší anebo bych si vzala batůžek.

snimek-obrazovky-2017-09-27-v-14-22-48

Kožený bunda/Mikina/Džíny/Batůžek/Boty/Šála

Tak a máme tu outfit č. 2. Ty boty jsou prostě boží, elegantní a vlastně si je můžete obléci k čemukoliv. K nim koženou bundu a kabelko-batůžek a jdete. Třeba se sukní do práce…Ale právě proto, že by to takto bylo na můj vkus příliš elegantní, bych zvolila džíny a mikču. Celý outfit potom rozsvítí žlutá šala 😛 .

snimek-obrazovky-2017-09-27-v-14-22-30

Kabátek/Rolák/Sukně/Kabelka/Boty/Sluneční brýle

Poslední outfit je zde proto, abych uspokojila elegantní dámy 😀 . Vhodný do práce nebo na schůzku. Začala jsem kabátkem a bílým rolákem, protože tahle barevná kombinace je naprostá klasika. K tomu jsem vybrala úzkou koženou sukni, až ke kolenům, protože to je podle mě mnohem hezčí než sukně kratší, a protože taková sukně má tendenci nohy zkracovat, musela jsem zvolit podpatky. Kabelku jsem potom vybrala klasickou, aby se do ní vešlo vše, co žena do práce potřebuje a zároveň jsem chtěla vnést do outfitu trochu barvy 🙂 .

To je k dnešnímu podzimnímu článku vše 🙂 .

Doufám, že jsem se vám alespoň jedním outfitem trefila do vkusu 😀 .Kdyžtak mi napiště, který outfit se vám líbí nejvíce :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *