Jeden podzimní den s kamarádkou – my, waf-waf a podzimní móda

Milí čtenáři, vítám vás opět u mě na blogu 🙂

Dnes nepůjde o ledajaký článek. Tentokrát jsme se na něm podílely společně s mou dlouholetou kamarádkou a blogerkou Lifestylebirdie.

A jelikož toho máme hodně před sebou, předávám rovnou slovo Terezce a my se uvidíme v druhé polovině článku.

Děkuji za slovo Baru a přivítání u tebe na blogu.

Dnešní článek bude o tom, jak si zpříjemnit podzimní víkendový den. A to je nejlepší vždy v dobré společnosti 🙂. Známe se již 11 let (panebože, už jsem stará bába 😀 ! ) a seznámily jsme se také v září, ve školní lavici. Barunka je moje spolužačka z italského gymplu a 6 let jsme spolu každý den zažívaly různá dobrodružství 😀 ! Ještě nyní si vybavuji, jak jsme ve druháku spolu hodně parťačily a počítaly, co vše máme společné 😀! Například, že obě nemáme rády horory atd 😀. Naopak obě máme rády hudbu, obě jsme hrály na klavír a občas si k němu také společně sedly. Kromě klavíru jsme měly společný koníček tanec, chodily jsme spolu na hip-hop a tím pádem i na různá soustředění. Neustále se něčemu smějeme, jsme trochu bláznivé a některé naše historky jakbysmet 😀 ! A že jich je dost 😀 !

dsc_0131aa-1_fotor

dsc_0297a_fotor

Podzim je ideální čas na různé kafíčkování a čajíkování 🙂 ! Zahrádku vyměníte za interiér a krásný program v sychravém počasí je na světě 🙂! A to jsme s Barčou také udělaly 🙂! Řekly jsme si, že si zpříjemníme víkend a vvyzkoušíme nový podnik jménem Waf-Waf. Majitelé Instagramu tuto záležitost už moc dobře znají, protože se s wafličkami roztrhl pytel 😀! Podniček vypadá jako z pohádky, je celý růžovo modrý a zkrátka sladký jeho wafle. Ty si může každý vytvořit sám, zaškrtá si na papírku přísady (sladké nebo slané) a pak už si jen pochutnává. No to víte, sladké to bylo až nás bolely zuby a ještě nyní, o tři dny později, jsme celé přeslazené 😀. Wafličky nejsou úplně nejlevnější, jak už to v dnešních fancy kavárnách bývá, takže to nemůže být každodenní záležitost, ale jednou za čas je to určitě fajn zážitek. Pofotíte si, pochutnáte si a i taková maličkost vám zpříjemní den!

img_1770_fotor

Tak jsem zpět a beru si na starost módní část tohoto článku 😛 .

Kdybych si mohla vybrat, tak léto určitě prodloužím, ale snažím se hledat na věcech to lepší, pozitivnější. A jelikož jsem blázen do módy, trošku ji využívám k tomu, abych si ne zrovna příjemný čas v chmurných dnech ročního období zpříjemnila. Na podzim miluju barvy. Příroda si všechno kouzelně zařídí a spadané listí má ohromnou atmosféru. Ruku v ruce se s podzimem mění i móda. Nejenom, že oblečete pár vrstev navíc, to je zřejmé 😀 , ale přidáte do šatníku nové barvy. Moje rada je – experimentujte. Inspirujte se barvami spadaného listí, vaší aktuální náladou. Fialová, okrová, hořčicová, zelená, a to ve všech různých tónech. Já si se začátkem každého ročního období přeměňuji šatník. V mém šatníku vymizí růžové, modré a jiné svěží barvy do vrchních poliček, a naopak do šatníku přidám tóny temnější, výraznější. A i vám, milí čtenáři, radím, udělat si půl dne čas, uspořádat si šatník a uvědomit si, čím byste ho mohli zase o kousek vylepšit 🙂 .

Zkuste si s módou hrát, experimentuje, proměňujte se, buďte ženy mnoha tváří.

No a co říct k našim outfitům? My jsme se, ačkoliv to nebylo zcela v plánu, docela sladily. Obě jsme si hrály s vrstvením, což je do přechodného počasí z léta do podzimu ideální. Základním stavebním kouskem nás obou byl rolák. Roláky všech různých barev jsou klasika, těmi rozhodně nešlápnete vedle. Je v nich teplo a zároveň jsou šik (a prý mnoha mužům přijdou sexy, hmmmm ). Kožená bundička je kousek, se kterým si lze krásně hrát. Vydrží na věky věků, a proto se nebojte do ní investovat. Na podzim se nebojte oživit outfit kloboukem. Navíc pomocí něho můžete zakamuflovat váš „Bad hair day“ (díky Baru 😀).

Tímto je článek u konce. Doufám, že se vám dnešní netradiční pojetí líbilo. Loučím se s vámi a těším se zase příště!

dsc_0065-kopie_fotor           dsc_0087-kopie_fotor

dsc_0221_fotor

dsc_0238a_fotor             dsc_0242-kopie_fotor

Terky outfit: Křivák – Pull & Bear/Rolák – Stradivarius svetr/Kalhoty/Bershka/Boty/HM/Psaníčko – Stradivarius/Klobouk – I am/Doplňky – HM, Pandora

Terky instagram: https://www.instagram.com/lifestylebirdie/

Můj outfit: Kožená bunda – Zara/Rolák – Zara/Kabátek – Lindex/Džíny – Levis/Boty – Lasocki/Batůžek – Wayfarer/Pásek – Mustang/Doplňky – HM, Fossil

Můj instagram: https://www.instagram.com/outfits_by_barbora/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *