One brand outfit

Ahoj milí návštěvníci.

Tak já jsem konečně dorazila domu. Škola od 7:30 rozhodně není dobrý nápad, ale nikdy si při sestavování rozvrhu tu ranní hrůzu při brzkém vstávání nepředstavím a vesele si zapíšu ranní cvičení. Potom trpím čtyři měsíce a spolužáci, které jsem do toho se mnou uvrtala, také. Tímto se jim hluboce omlouvám 😀

No ale! Konečně je čtvrtek, pátek rychle uteče a máme tu víkend. Máte už nějaké plány?

Co se týče dnešního článku, jak už sám název napovídá, týká se outfitu, který je celý (až na boty) pouze od jedné značky. Levi Strauss & Company je americkou značkou, která byla založena v roce 1853 v Kalifornii. Původně vyráběli pracovní kalhoty pro horníky a zlatokopy z látky dovážené z Francie – SERGE DE NIMES – z které později vznikla – tradááááááááá – látka na kalhoty – DENIM. Roku 1873 vydali patent na svoje kalhoty a také k tomuto datu je zakládán oficiální vznik džínů.

Levi’s je známý především svou kvalitou a já si ho v poslední době hodně oblíbila. Džínovou bundu s kožíškem, kterou mám na fotkách oblečenou, nejsem ochotna vydat z ruky a jsem schopna se kvůli ní naprosto vzdát léta 😀 Podle mě má Levi’s velice nadčasové věci a poslední dobou se mi moc líbí jejich pánské kolekce.

Džínovina se letos v obchodech vyskytuje ve velké míře a bude moderní vždy. Ať už to jsou kalhoty, kraťasy nebo bundy, určitě se do nich vyplatí investovat, protože tento trend nás rozhodně neopustí. Takže, pokud se aktuálně nechystáte nabrat/shodit 10 kilo tak směle do toho. Letošní jaro se denim ve velké míře zdobí nášivkami různého typu, především květinovým vzorem, což je podle mě super trend. Tady bych ale s většími investicemi byla opatrnější…kdo ví, jak to bude příští sezónu.

Tak to je ode mě dnes vše. Doufám, že se vám outfit líbí a budete se těšit zase příště.

img_0108-1

img_0106

img_0172                                                     img_0175

img_0141-1

img_0144

img_0147                                                       img_0154

img_0148-1                                                     img_0151

img_0105-1

img_0178

img_0167

img_0093

img_0086-1

img_0084-1

img_0019

Bunda, tričko, džíny – Levis / Boty – Timberland / Hodinky – Daniel Wellington / Choker – C&A

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *