Podzimní deprese je na scéně

Hezké odpoledne všem 🙂

dsc_2437

Tak nám začíná podzim a přijde mi, že se s ním automaticky u každého spouští i pochmurná nálada. Alespoň já to tak vnímám a na okolních blozích jsem pár takových depresivních článků viděla 😀

No ano, léto je to tam 😀 , to je toho 😀 . Sluníčka bude značně méně, končí prázdniny a někteří z nás opět zasedli do školních lavic 😀 . Už nebudeme moci vysedávat na zahrádkách kaváren, hodit na sebe bezmyšlenkovitě jen kraťasy a tričko, ale budeme si trápit hlavičku s tím, že ráno nám bude zima a odpoledne zase vedro a nebudete trávit víkendy cestováním a grilováním 😀 .

No co?

Podle mě máme v Čechách naprosto krásný podzim a spadané listí všude kolem je mnohokrát hezčí, než třicetistupňové horko v létě.

Vracíme se do školy, na což si přece nemůžeme stěžovat. Vybrali jsme si to sami, nikdo nás nenutí a děláme to pro sebe. Každý den se učíme novým věcem, trávíme čas s přáteli a potkáváme nové lidi, navazujeme kontakty, zažíváme nové a nové zážitky. To je třeba si uvědomovat 🙂 .

V kavárnách si sice už nesedneme na zahrádku, ale dnešní kavárny mají tak vymazlené interiéry, že to přece vůbec nevadí. Zkuste objevovat nová místa a pokud máte nějaká oblíbená, tak mi určitě dejte vědět 🙂 .

A hold se budeme muset více oblékat, to je jasné, ale hodit na sebe v létě šaty to umí každý. S vrstvením si můžeme, jakkoliv hrát. Neberte to jako povinnost. Oblečení na další den si připravte předchozí den večer. Ušetříte si ráno čas a stres. Berte to jako zábavu, kombinujte věci a buďte sví. Podzimní móda je přece krásná a nabízí se tolik barev, co si obléci.

No a víkendy…na ty žádné argumenty nemám 😀 Ty budou, pro nás studenty, totálně zabitý učením. Je to na nic, já vím, ale chce to zatnout zuby a vy dospěláci, co už máte školu za sebou, si volných víkendů pořádně važte 😀 A když přijde nějaká volná sobota, pojďme si upéct nějaký super koláč, těch není nikdy dost!

Mějte se krásně a zase příště!

dsc_2462

dsc_2382                         dsc_2397

dsc_2453

dsc_2442                       dsc_2434

Svetr, sukně, kabelka – Rebella

Za spolupráci také děkuji Michalovi Kostkovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *