Lago di Tenno a můj outfit dne

Další místo, kam se „musíte“ vydat, pokud budete v Lago di Garda, je určitě Lago di Tenno. Když bych měla vybrat jedno jediné místo kam se podívat v okolí, tak určitě toto.

Krásnější jezero snad ani nemůže existovat. Dokonalá, průzračná voda, klídek, krásná procházka, příjemné koupání, milí lidé.

My si jezero celé obešli, což trvalo asi třičtvrtě hodinky a byla to moc příjemná procházka. Atmosféra byla kouzelná, ticho, jen pár návštěvníků, plavčíci na loďkách a spousta pejskařů.

Sem se určitě musím vrátit. Nevzali jsme si s sebou plavky, protože přece když jedete do hor, nebude tam teplo na koupání že jo? Ale opak je pravdou 😀 Takže příště budeme určitě chytřejší.

A když už budete v tom, tak stojí určitě za to i Cascata Varone. Jsou po cestě z Laga di Tenno. Ale nezapomeňte si pláštěnku, šusťákovou bundu nebo něco na ten způsob, protože budete úplně mokří. Asi podobně jako na Niagárách, takže hodně, a také proto, jsem nemohla fotit.  Ale opět je to moc hezký zážitek, kromě dvou vodopádů, které jsou tvořeny z podzemních vod Laga di Tenno, bych řekla, že slouží i něco jako mini botanická zahrada. Mezi vodopády budete totiž procházek kolem stovek krásných rostlin a také míst, které jsou určené pro piknik a je tam tedy moc příjemně.

img_0237

img_0214

img_0169

img_0200

img_0161

img_0251

img_0250

img_0248

img_0257

Džínová bunda – Zara / Šaty – H&M / Batůžek – Pull&Bear / Boty – Converse / Náramek – Pandora / Hodinky – DanielWellington

4 thoughts on “Lago di Tenno a můj outfit dne

  1. Tenno je nádherný, tak jsem na něj psala článek už 🙂 Akorát my jsmte tam dorazili, kdž zrovna káceli všechny stromy a pálili, takže byl dým všude kolem, že ani moc fotit nešlo kolem jezera :/ Jinak nebyla jsi v těch středověkých vesničkách Calvola a Canale, které jsou kousek odsud? Ty mě naprosto učarovaly! Hlavně jsme našli typickou trattorii s místními pochoutkami a je tam i terasa s výhledem na Lago di Garda! No paráda!

    1. JÉÉÉÉ, tam jsme nebyli. No tééééda, to mě mrzí, ale zase máme tip pro příště, děkuji 🙂 My jsme si na lago nevzali plavky 😀 moc jsem toho litovala, byla to krása. Určitě se k tobě na článek podívám 🙂

        1. Alespoň se mám na co těšit, už jsem si to zapsala! Přítel se narodil v Bresci, což není daleko, takže určitě se tam brzy podíváme 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *