Velikonoce v Poděbradech

Tak a máme po Velikonocích. Jak jste si je užili? Musím říct, že těch pět dní volna, protože čtvrtek jsme měli děkanský den, mi moc prospělo. Odjela jsem s rodinou do Poděbrad za babičkou, kde jsme se procházeli po kolonádě, dávali si kafíčka v kavárnách, barvili kupu vajíček (já to spíše pozorovala, nemám zrovna velkou trpělivost) a hráli společenské hry. Zejména Sabotéra vám musím doporučit. Poslední dobou ho hrajeme na jakékoliv rodinné sešlosti pořád dokola a dokola a tradičně se u toho hrozně nasmějeme. Také jsem trošku pracovala a trošku volného času jsem věnovala škole, ale přesto se cítím nabitá energií. Doufám, že mi to vydrží i přes zbytek dubna, který, co se počasí týče, nemá zrovna dobré vyhlídky 😀 .

Outfit, který mám oblečený, neměl nijaký hlubší význam. Oblékla jsem moje oblíbence. Klasické černé kalhoty, koženou bundičku, svetr s volánky, kecky a poprvé jsem vyvenčila svou Noire kabelku.

A co vy a vaše Velikonoce?

img_7996

img_8031

    img_7984                  img_7990

img_8020

img_8074

img_7986               img_7983

img_8040

img_8085

img_8066

img_8104                img_8115

img_8080

Kožená bunda – Zara / Svetr – Lindex / Kalhoty – Only /  Pásek – Mustang / Kabelka – Noire Fashion / Hodinky – Fossil

2 thoughts on “Velikonoce v Poděbradech

  1. Krásný článek!A Ještě hezčí fotky!!!V Poděbradech jsem ještě nikdy nebyla ,ale určitě se tam chci podívat.Moc se mi líbí kabelka. A ty hodinky ?!Luxusní!!

    1. Jůůů děkuju moc! Poděbrady určitě doporučuji. Obzvlášť v teplých měsících na procházku, na brusle…je tam moc příjemně. Jsem ráda, že se kabelka líbí. Kdybys chtěla, se slevovym kodem barbora10, na ni dostaneš 10% slevu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *